Kuchyňské linky na míru

Nábytek na míru – kuchyňské linky, barové pulty, výdejní pulty, …

Přesto, že na našem e-shopu máme mnoho typizovaných sestav kuchyňských linek, denně dostáváme požadavky na výrobu atypických kuchyňských linek do bytových prostor po rekonstrukci, městských bytů, nových domů, ubytoven, …

Postup pro výrobu atypické kuchyňské linky je obdobný jako u skříní. Někdy potřebujete kuchyňskou linku (BÁRA, MODENA, CARMEN, ...) jen zkrátit, prodloužit, doplnit o závěsy dvířek a pojezdy zásuvek s tlumením dovřením s dotahem, …. V tomto případě postupujte viz příklad 4 a příklad 5.

Příklad 4: Líbí se Vám kuchyňská linka MODENA-A, která má rozměry 266 x 186 cm (d x š), ale potřebujete zmenšit rozměr 186 cm na 180 cm. Toto lze  dvěma způsoby.

 • zmenšíme rohovou policovou skříňku z 20 cm na 14 cm – zde bude příplatek 0 Kč
 • nebo skříňku s vodorovnými lisovanými dvířky z 80 cm na 74 cm – zde bude příplatek 120 Kč

Příklad 5: Líbí se Vám kuchyňská linka BÁRA-F, která má rozměry 125 x 260 x 129 cm (pult x d x š), ale potřebujete zvětšit rozměr 129 cm na 145 cm a přidat tlumení s dotahem u dvířek a zásuvek. Toto také lze, níže je postup.

 • zvětšíme skříň-zásuvky z 30 cm na 45 cm – zde bude příplatek 120 Kč
 • požadavek na tlumení dvířek s tlumením dovření a dotahem – příplatek 660 Kč
 • požadavek na tlumení dovření pojezdů zásuvek s dotahem – příplatek 920 Kč levná varianta nebo 2.400 Kč varianta s vyšší nosností, relingem, kovové bočnice

Jakýkoliv dotaz, požadavek, změnu rozměru nebo nákres úprav zašlete, prosím, emailovou adresu richterova.jitka@seznam.cz a my Vám do 24 hodin odpovíme a sdělíme konečnou cenu. Je důležité, abyste s požadavkem zaslali kontakt na sebe. Tzn. jméno, adresu (místo realizace projektu) a telefon pro případné dotazy při tvorbě úprav nebo návrhu řešení.

V případě, že požadujete vyrobit kuchyňskou linku podle Vámi zadaných rozměrů, je potřeba pro tvorbu návrhu zaslat také níže uvedené iínformace:

 • Kontakt na sebe - jméno, adresu (místo realizace projektu) a telefon.
 • Upřesněte o jaký typ kuchyňské linky máte zájem (BÁRA, MODENA, CARMEN, ORINOKO, …)
 • Pokud se Vám líbí jiné provedení a u nás jste jej nenašli, pošlete mám obrázek, abychom věděli o jaký typ kuchyňské linky máte zájem.
 • Zašlete všechny rozměry kuchyňské linky (nejlépe v centimetrech), které znáte, včetně výšky. Běžná výška kuchyňské linky je 211 cm. Tzn. spodní skříňky včetně pracovní desky jsou 86 cm + mezera mezi skříňkami 53 cm a horní skříňky jsou 72 cm. Pokud budete chtít spodní skříňky s pracovní deskou vyšší o pět centimetrů, tzn. 91 cm, je potřeba toto uvést. Dělá se to výměnou spodních nožek a soklu, které jsou 10 cm vysoké, za spodní stavěcí nožky a sokl, které budou mít výšku 15 cm. Mezeru mezi skříňkami lze také měnit podle potřeby na 55 cm, 60 cm, …

Horní skříňky jsou standardně vysoké 72 cm, u levných variant používáme 61 cm nebo vyšší 91 cm. Pochopitelně lze vyrobit jakoukoliv výšku, ale již se bude jednat o atypický rozměr. U lamino dvířek toto nevadí u lisovaných dvířek nebo dvířek s leskem již účtujeme příplatek za atypický rozměr.

 • Pokud bude za kuchyňskou linkou např. radiátor, okno, trubky od topení, … je potřeba toto upřesnit, abychom kuchyňskou linku těmto skutečnostem přizpůsobili. Všechny skříňky kuchyňské linky jsou 7 cm od zdi. Je to mezera právě pro trubky odpadů, hadice pro vodu k myčce, …

U každé kuchyňské linky na našem e-shopu máme „SOUBORY KE STAŽENÍ“, kde najdete katalog jednotlivých kuchyňských skříněk, dvířek na myčku, dřezy, úchytky, barové pulty a další podklady pro upřesnění pro výrobu. Z těchto si můžete vybrat, nechat se inspirovat a pokusit se o vlastní sestavu. Tu pak nakreslíte (viz níže ukázky malůvek kuchyňských sestav). Pokud kreslit nechcete, pošlete alespoň popis a my návrh vytvoříme podle něj.   

                                         

Další postup a časový harmonogram se od nás dozvíte pří zaslání grafického návrhu a cenové nabídky.

Cenová nabídka je platná 14 dní, doba realizace se liší podle zvoleného materiálu, jeho dostupností na našem skladu(nabídka v katalogu níže) nebo na objednávku u dodavatele. 

Pokud se budete chtít na cokoliv zeptat opět použijte naše kontakty. Emailová adresa: richterova.jitka@seznam.cz. Můžete i telefonovat, ale prosím pouze v tomto čase: po-pá 6:00 – 18:00 hodin.

Návod na změření kuchyňské linky

Katalog úchytek

Katalog digestoře, dřezy a příborníky

Katalog kuchyňských dvířek a lamina

Katalog pracovních desek

 

 

 

Nejprodávanější

6 položek celkem
Kuchyňská linka ORINOKO N007 bílá dub sonoma valentino hnědé
Novinka
ZDARMAZDARMA
44 600 Kč

Zajímavá kuchyňská linka za skvělou cenu. Skříňky dodáváme složené. Doprava Zdarma.

Kód: 7868/B/VAL
Moderní kuchyně Orinoko N006 bílá dub sonoma Valentino hnědé
Novinka
ZDARMAZDARMA
26 990 Kč

Elegantní kuchyňská linka za skvělou cenu. Skříňky dodáváme složené. Doprava Zdarma.

Kód: 7862/B/VAL
Kuchyňská linka Orinoko N005 bílá dub sonoma valentino hnědé
Novinka
ZDARMAZDARMA
26 300 Kč

Pěkná kuchyňská linka za skvělou cenu. Skříňky dodáváme složené. Doprava Zdarma.

Kód: 7856/B/VAL
Kuchyně Orinoko N003 bílá, dub sonoma, valentino hnědé
Novinka
ZDARMAZDARMA
40 400 Kč

Exkluzivní rohová kuchyňská linka. Skříňky dodáváme složené.  Doprava Zdarma.

Kód: 6826/BIL2
Moderní kuchyňská linka s dvířky ve vysokém lesku Carmen N001 šedá bílá lesk
ZDARMAZDARMA
46 803 Kč

Moderní kuchyňská linka s dvířky ve vysokém lesku. Skříňky dodáváme složené.  Doprava je po celé ČR zdarma.

Kód: 6766/SED
Moderní kuchyňská linka BÁRA N-001
ZDARMAZDARMA
35 404 Kč

Moderní kuchyňská linka. Skříňky dodáváme složené.  Doprava je po celé ČR zdarma.

Kód: 6745
 • Home
 • Design Shoptetak.cz