Kuchyňské linky

Nábytek na míru – kuchyňské linky, barové pulty, výdejní pulty, …

Přesto, že na našem e-shopu máme mnoho typizovaných sestav kuchyňských linek, denně dostáváme požadavky na výrobu kuchyňských linek do bytových prostor po rekonstrukci, městských bytů, nových domů, ubytoven, …

Postup pro výrobu atypické kuchyňské linky je obdobný jako u skříní. Někdy potřebujete kuchyňskou linku (BÁRA, MODENA, CARMEN, ...) jen zkrátit, prodloužit, doplnit o závěsy dvířek a pojezdy zásuvek s tlumením dovřením s dotahem, …. V tomto případě postupujte viz příklad 4 a příklad 5.

Příklad 4: Líbí se Vám kuchyňská linka MODENA-A, která má rozměry 266 x 186 cm (d x š), ale potřebujete zmenšit rozměr 186 cm na 180 cm. Toto lze, dvěma způsoby.

 • zmenšíme rohovou policovou skříňku z 20 cm na 14 cm – zde bude příplatek 0 Kč
 • nebo skříňku s vodorovnými lisovanými dvířky z 80 cm na 74 cm – zde bude příplatek 120 Kč

Příklad 5: Líbí se Vám kuchyňská linka BÁRA-F, která má rozměry 125 x 260 x 129 cm (pult x d x š), ale potřebujete zvětšit rozměr 129 cm na 145 cm a přidat tlumení s dotahem u dvířek a zásuvek. Toto lze, níže je postup.

 • zvětšíme skříň-zásuvky z 30 cm na 45 cm – zde bude příplatek 120 Kč
 • požadavek na tlumení dvířek s tlumením dovření a dotahem – příplatek 660 Kč
 • požadavek na tlumení dovření pojezdů zásuvek s dotahem – příplatek 920 Kč levná varianta nebo 2.400 Kč varianta s vyšší nosností, relingem, kovové bočnice

Jakýkoliv dotaz, požadavek, změnu rozměru nebo nákres úprav zašlete prosím emailovou adresu richterova.jitka@seznam.cz a my Vám do 24 hodin odpovíme a sdělíme konečnou cenu. Je důležité, abyste s požadavkem zaslali kontakt na sebe. Tzn. jméno, adresu (místo realizace projektu) a telefon pro případné dotazy při tvorbě úprav nebo návrhu řešení.

V případě, že požadujete vyrobit kuchyňskou linku podle Vámi zadaných rozměrů, je potřeba pro tvorbu návrhu zaslat s níže uvedenými podklady                        na náš e-mail: richterova.jitka@seznam.cz

My Vám do 48 hodin vytvoříme grafický a cenový návrh. Je velmi důležité, abyste s požadavkem zaslali kontakt na sebe. Tzn. jméno, adresu (místo realizace projektu) a telefon pro případné dotazy při tvorbě úprav nebo návrhu řešení.

 • Upřesněte o jaký typ kuchyňské linky máte zájem (BÁRA, MODENA, CARMEN, ORINOKO, …)
 • Pokud se Vám líbí jiné provedení a u nás jste jej nenašli, pošlete mám obrázek, abychom věděli o jaký typ kuchyňské linky máte zájem.
 • Zašlete všechny rozměry kuchyňské linky (nejlépe v centimetrech), které znáte, včetně výšky. Běžná výška kuchyňské linky je 211 cm. Tzn. spodní skříňky včetně pracovní desky jsou 86 cm + mezera mezi skříňkami 53 cm a horní skříňky jsou 72 cm. Pokud budete chtít spodní skříňky s pracovní deskou vyšší o pět centimetrů, tzn. 91 cm, je potřeba toto uvést. Dělá se to výměnou spodních nožek a soklu, které jsou 10 cm vysoké, za spodní stavěcí nožky a sokl, které budou mít výšku 15 cm. Mezeru mezi skříňkami lze také měnit podle potřeby na 55 cm, 60 cm, …

Horní skříňky jsou standardně vysoké 72 cm, u levných variant používáme 61 cm nebo vyšší 91 cm. Pochopitelně lze vyrobit jakoukoliv výšku, ale již se bude jednat o atypický rozměr. U lamino dvířek toto nevadí u lisovaných dvířek nebo dvířek s leskem již účtujeme příplatek za atypický rozměr.

 • Pokud bude za kuchyňskou linkou např. radiátor, okno, trubky od topení, … je potřeba toto upřesnit, abychom kuchyňskou linku těmto skutečnostem přizpůsobili. Všechny skříňky kuchyňské linky jsou 7 cm od zdi. Je to mezera právě pro trubky odpadů, hadice pro vodu k myčce, …
 • U každé kuchyňské linky na našem e-shopu máme „SOUBORY KE STAŽENÍ“, kde najdete katalog jednotlivých kuchyňských skříněk, dvířek na myčku, dřezy, úchytky, barové pulty a další podklady pro upřesnění pro výrobu. Z těchto si můžete vybrat a pokusit se o vlastní sestavu. Tuto nakreslíte, viz níže ukázky malůvek kuchyňských sestav. Pokud je toto kreslení nad Vaše síly, pošlete alespoň popis a my návrh vytvoříme podle něj.                                             

Další postup se od nás dozvíte pří zaslání grafického návrhu a cenové nabídky. Termín vyrobení kuchyňské linky na míru je 7-14 pracovních dnů, podle typu dvířek. Pokud se budete chtít na cokoliv zeptat opět použijte naše kontakty. Emailová adresa: richterova.jitka@seznam.cz. Můžete i telefonovat, ale prosím pouze v tomto čase: po-pá 6:00 – 18:00 hodin.

Návod na změření kuchyňské linky

Katalog úchytek

Katalog kuchyňských dvířek

 

 • Home
 • Design Shoptetak.cz

  Přihlaste se prosím znovu

  Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

  Děkujeme za pochopení.

  Přihlášení