Slevy pro Vás

Jsme nábytek plný akcí a slev!

Před tím, než u nás zahájíte nákup, doporučujeme Vám prohlédnout si naše aktuální akce a slevy. Nabízíme Vám jedinečnou šanci vybrat si nabídku, která nejlépe splňuje Vaše potřeby a umožní Vám ušetřit ještě více.

Pravidelně přidáváme a obnovujeme naše nabídky a akce, abychom uspokojili potřeby každého zákazníka. Zde naleznete vždy naše nejnovější a nejatraktivnější akce.

Sleva 5 % při registraci na našem e-shopu

Registrujte se na naše e-shopu. Díky tomu získáte nejen slevový kód, ale také přehled o svých objednávkách, slevách, hodnoceních… Vše hezky na jednom místě.

 

Akce 6+1

Neboli Šťastná sedmička! Výhodou je možnost vybavení bytu více kusy nábytku, ale i dekorací, kdy za každý sedmý kus zaplatíte pouze korunu. Jak to funguje v praxi? Jakmile zaevidujeme Vaši objednávku se sedmi produkty, je jedno, jestli jsou různé nebo stejné, dodatečně upravujeme fakturu s cenami. Tu Vám pošleme zpět. Zní to složitě, ale opravdu není. Detailně si můžete o akci přečíst ZDE.

Zobrazený nábytek najdete tady:

https://www.nabytekmorava.cz/skrine-a-komody/

https://www.nabytekmorava.cz/bytove-doplnky/

https://www.nabytekmorava.cz/kancelarsky-nabytek/

S akcí Šťastná sedmička si můžete vybavit kancelář, zasedací místnost, sekretariáty, ale také dětský nebo obývací pokoj, předsíň, či koupelnu…

 

Vyobrazené zboží naleznete v kategoriích:

https://www.nabytekmorava.cz/skrine-a-komody/

https://www.nabytekmorava.cz/bytove-doplnky/

https://www.nabytekmorava.cz/valendy-na-kazdodenni-spani/

 

Kontejner za super cenu

Uvažujete o koupi psacího stolu? Je jedno, jestli potřebujete do kanceláře, nebo dětského pokoje, vždy se hodí kontejner pro ukládání věcí. Když si vyberete stůl u nás, dostanete kontejner za sníženou cenu.

 

Matrace se slevou

Při nákupu vybraných postelí nabízíme možnost zakoupit matraci se slevou. Poskytujeme širokou škálu typů a rozměrů matrací tak, aby společně s novou postelí tvořily základ pro Váš plnohodnotný, ničím nerušený spánek.

 

Kromě již uvedených slev přinášíme pro váš nákupní zážitek do konce roku další atraktivní nabídky. Máme pro vás k dispozici dva taburety za speciální akční cenu. Navíc nabízíme sklápěcí postele s výraznou slevou až 28%. Nezapomeňte se také podívat na naše ostatní akční nabídky a výprodejové zboží. V našem výprodeji najdete zboží, které bylo původně sestaveno pro nahrávání videonávodů a následně opět rozloženo.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz