Doprava a platba

 

Cena dopravy po ČR

Dopravu Vám nabízíme po celé České republice ZDARMA na většinu zboží (výjimkou jsou obrazy, nábytkové kování, věšáky, akustické pěny, taburety, poličky, čalouněné panely a zboží z výprodeje).

Náš dopravce - zdarma (výjimkou jsou válendy Junior)

Balíkovna 85,- Kč (taburety, samolepky, nábytkové kování, filamenty a police do šíře 70 cm)

Balík Do Ruky 160,- Kč (police, obrazy, nástavce nad stoly)

Balík Na Poštu 160,- Kč (police, obrazy, nástavce nad stoly)

 

Doprava zboží po ČR

Termín dodání nábytku Vám upřesníme den před doručením telefonicky, sms nebo e-mailem, aby jste byli na převzetí zboží připraveni. Také v den doručení Vás může kontaktovat přepravce před svým příjezdem, pokud si to budete přát. Jelikož jsme výrobci a máme veškeré zboží také skladem, je doba dodání 3-15 pracovních dnů od objednání zboží. Nábytek rozvážíme od brzkých ranních hodin, až do večerních hodin, aby jste ho měli doma co nejdříve.

Nábytek rozváží námi smluvený dopravce a menší zásilky posíláme přes Českou poštu. Nábytek Vám přepravce sundá z vozidla, ale následný odnos si musíte již zařídit. Lze se s přepravcem na místě domluvit na pomoci s výnosem za první zamykatelné dveře nebo domu. Přepravci ani pošťáci bohužel nemají výnos zásilek až do domu v popisu práce. Nezvládnou to z časových důvodu, protože musí stihnout doručit co nejdříve všechny Vaše zásilky.

Při převzetí zboží si prosím pečlivě zkontrolujte neporušenost vnějšího obalu. Při přepravě se může obal někdy poškodit. V případě zjištění, že je vnější obal výrazně poškozen a mohlo by být poškozeno i zboží, je potřeba sepsat s přepravcem záznam o poškození nebo můžete odmítnout převzetí zboží. Jen nám o tom prosím dejte vědět přes náš reklamační formulář. Odkaz zde: https://www.nabytekmorava.cz/reklamace-a-vraceni-zbozi/  nebo případně na tel. číslo 731 184 215. V opačném případě nelze dodatečně podat reklamaci na poškození zboží dopravou. Na výše formulář se obraťte také v případě, že objevíte nějakou vadu až po rozbalení nepoškozeného obalu, nebo že zjistíte, že výrobek nefunguje tak, jak by měl. Nestává se to často, ale stát se to může.

Osobní odběr

Samozřejmě nabízíme také možnost osobního odběru na naší provozovně: Jerlochovice 120, 742 45 Fulnek. Zboží si můžete vyzvednout po předchozí domluvě v časech: pondělí-pátek od 6:30-14.30 hod. Osobní odběr je zdarma a je nutné platit hotově.

 

Způsob platby za zboží

Způsob zaplacení za zboží si můžete vybrat z následujících možností:

Platba hotově/dobírkou – Jedná se o platbu hotově přímo přepravci/poště při doručení zboží. Nemusíte platit nic předem.

Bankovním převodem – Jedná se o platbu předem na náš bankovní účet.

Platba online platební kartouPo dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu, kde napíšete údaje ze své karty a potvrdíte.

Na splátky – Tento způsob platby můžete využít, když zrovna nemáte přebytečné finance. Veškeré informace o splátkách najdete při objednání zboží. Zboží budete platit formou Vámi určených splátek přes společnost Cofidis. Po odeslání objednávky budete přesměrováni na stránky společnosti Cofidis, kde si určíte typ splácení a výši splátek a vyplníte žádost.

Platba hotově při osobním odběru – zboží si můžete také vyzvednout osobně. V takovém případě si prosím připravte hotovost. Na pobočce nemáme platební terminál.

Výrobky na zakázku a atypické výrobky 

U atypických výrobků a výrobků na zakázku nedodáváme již dárky a neposkytujeme množstevní slevy. Nabídnutá cena je již konečná včetně DPH a dopravy.

Pokud požadujete speciální služby a požadavky , je potřeba toto uvézt v poptávce na výrobek. Cena atyp. výrobku a jednotlivých služeb bude v nabídce uvedena včetně způsobu platby. Dodavatel může podle objemu a náročnosti zakázky, požadovat zálohu. Dále je potřeba, aby si zákazník zvolil způsob platby (viz výše).

 

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na tel. číslo +420 731 184 215 nebo na e-mail: info@nabytekmorava.cz

  • Home
  • Design Shoptetak.cz