Máte na svých webových stránkách slušnou návštěvnost? Zužitkujte ji! Zapojte se do provizního systému a vydělávejte okamžitě. Nemusíte hledat inzerenty, pro které budou vaše stránky vhodným reklamním prostorem. Nemáte žádné výdaje s jejich oslovováním. Prostě se zaregistrujete, vložíte reklamu na své stránky, facebook nebo doporučte náš obchod známým a necháte si vyplácet provize.

 

Výhody provizního systému

 

  •     Žádné počáteční náklady
  •     Rychlá a bezplatná registrace
  •     Jednoduchost  - jen se zaregistrujete a umístíte reklamu na své stránky nebo facebook
  •     Rychlost – neztrácíte čas hledáním inzerentů
  •     Vyplácení provizí už od 500 Kč
  •     Platnost cookies je 60 dní

 

Základní princip provizního systému


Návštěvník vašich stránek klikne na reklamu -> dostane se na e-shop, kde nakoupí -> vy získáte provizi z hodnoty objednávky

Za každou objednávku realizovanou v našem e-shopu, uskutečněnou prostřednictvím odkazu nebo banneru na vašich stránkách, získáte odměnu ve formě procent z hodnoty dané objednávky.

Našim provizním partnerům nabízíme provizi 5% z každé hodnoty objednávky. Jakmile provize dosáhne výše 500,- Kč, můžete požádat o vyplacení. Výplata proběhne do 14-ti dnů od podání žádosti o vyplacení.

 

Jak provizní systém funguje


Zaregistrujete se na našich stránkách. Registrace je zcela bez poplatků a umožňuje vám přístup do administračního rozhraní. Zde najdete svůj unikátní kód provizního partnera – ten vložte do každého odkazu nebo banneru, který na své stránky umístíte. Unikátní kód se ukládá do cookies každého návštěvníka, který na odkaz klikne a to po dobu 60ti dnů. Pokud během této doby uskuteční objednávku (a nemusí to být přímo z Vaší stránky) a zaplatí za ni, bude vám přiznána provize.

V případě dotazů nebo zájmu nás neváhejte kontaktovat e-mailem nebo na telefonním čísle 731 184 210