Skříně a ostatní dřevěný nábytek

Nábytek na míru – skříně, komody, předsíně, koupelnový nábytek, ….

Pokud jste si na našem e-shopu nebo jinde nevybrali nábytek z důvodu nevyhovujících rozměrů, nezoufejte. Na tento email richterova.jitka@seznam.cz zašlete svůj požadavek. My Vám do 24 hodin odpovíme, zdali je možné rozměry některého z našich výrobků upravit a jaká bude konečná cena.

A. Někdy stačí drobná úprava a neúčtujeme žádný příplatek, jindy drobný poplatek účtujeme, viz příklady „1“ a „2“ níže.

   Příklad 1: Líbí se Vám skříňka ALFA-10, rozměry 180x80x35 cm (v x š x hl.), ale potřebujete zmenšit šířku na 75 cm. Toto lze, příplatek 0 Kč.

   Příklad 2: Líbí se Vám skříňka ALFA-11, rozměry 180x80x35 cm (v x š x hl.), ale potřebujete tuto skříňku vyrobit vyšší o 20 cm. Toto lze,              příplatek 5 % z ceny na e-shopu, tzn. + 205 Kč.

B. Zde je postup, co je nutné udělat pro získání cenové nabídky. Pokud Vám tato nabídka bude vyhovovat, tak můžete potvrdit zakázku a my tento projekt zadáme do výroby.

   Příklad 3: Skříň dle vlastního návrhu, popř. obrázku z letáku, ale s jinými rozměry. Tento požadavek zašlete také na e-mail richterova.jitka@seznam.cz a do 24 hodin od nás dostanete cenovou nabídku. Je důležité, abyste s požadavkem zaslali kontakt na sebe. Tzn. jméno, adresu, telefon pro případné dotazy při tvorbě návrhu.

Třeba takto jednoduše může vypadat nákres požadované skříňky. Pokud nechcete kreslit, stačí podrobný popis, který by měl obsahovat základní informace:

 • rozměry: 2950 x 2500 x 600 mm (š x v x hl.)
 • a přidat popis: skříňka rozdělena do čtyř rovnoměrných svislých „sloupů“. V prvním a druhém „sloupu“ police, třetí a čtvrtý „sloup“ šatní tyče a police
 • posuvné dveře (lze i s tlumením dovření a dotahem) – např. 2 ks posuvných dveří

         

Toto jsou obrázky hotové skříně, kterou Vám dodáme v rozloženém stavu s návodem k sestavení a kováním.

Obdobný postup pro výrobu nábytku na míru platí pro jakýkoli jiný typ nábytku (komody, skříně, předsíňový a koupelnový nábytek, kanceláře, jídelny, stoly, postele z lamina nebo čalouněné, ...)

 • Home
 • Design Shoptetak.cz

  Přihlaste se prosím znovu

  Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

  Děkujeme za pochopení.

  Přihlášení