Rohová lavice rigoletto
Kód: 9260Související produkty
Detailní popis produktu
Rohová lavice v dekoru rigoletto- poslední kus skladem
Rozměry: 163,6 x 123,6 cm
Celková výška lavice: 82 cm
Výška sedáku: 43 cm
Hloubka sedáku: 40 cm
univerzální pravo-levé provedení
Jde o výprodej posledních dekorů lamin - rohová lavice je v dekoru rigoletto / čalounění Mega 13V3. Je možnost si vybrat i jiné čalounění, viz přiložený vzorkovník.
Podrobné rozměry jsou uvedeny na obrázku:

Rohová jídelní lavice je zhotovená z odolného 18 mm lamina a je olepena ABS plastovými hranami, které zajišťují odolnost a delší životnost. Pohodlí při sezení zajišťuje potahová látka mikrofáze, která je nejen příjemná na dotek, ale také snadno udržovatelná.
Zvažujete, jak efektivně uschovat drobné předměty, aby nebyly stále na očích? Skryté úložné místo, jež nabízí rohová lavice, představuje dokonalou odpověď na vaše potřeby. Tento prostor umožňuje bezproblémově schovat vše od přikrývek, knih po malé hračky, což zajišťuje, že váš domov zůstane organizovaný a bez nepořádku.

Prohlédněte si celou naši nabídku rohových lavic, kde nabízíme další typy a dekory rohových lavic.
Nábytek je dodáván v rozloženém stavu spolu s detailním manuálem pro jeho montáž, který je rovněž dostupný ke stažení zde v souborech.
Jako český výrobce se specializujeme na výrobu a prodej produktů, které si sami vyrábíme. Náš nábytek je ČESKÝ nábytek.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové lavice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| ? Dekor: | rigoletto |
| rozměr stolu: | 80-180x70 cm |
| celkové rozměry (d x š x v): | 164x124x82 cm |
| výška sedací plochy: | 43 cm |
| hloubka sedací plochy: | 40 cm |
| výroba: | ČR |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

