Novinka-výroba BRIKET

Nová výroba

Protože se rádi posouváme kupředu, nezahálíme na vavřínech a chceme pro naše zákazníky vždy to nejlepší, začali jsme asi před rokem pohrávat s nápadem výroby bio paliva. Od základu-myšlenky, přes zakreslení plánů, stavby výrobní haly a montáže výrobních strojů, až k zajímavým válečkům slisované dřevní hmoty, které, díky svým přirozeným vlastnostem skvělé výhřevnosti s minimálním odpadem, jsou tolik využívané a žádané při topení v rodinných domcích, chatách nebo třeba krbech.

Dnes již můžeme nabídnout hotový produkt balený v PP pytlích o váze 30 kg, případně na paletě(12pytlů), nebo big bagu, který uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Dřevěné brikety 7Kč/kg

Hledáte účinný, ekologický a ekonomický způsob vytápění? Nechte se přesvědčit kvalitou našich dřevěných briket, které jsou vyrobeny ze stlačených pilin a hoblin.

  

Naše dřevěné brikety jsou vytvořeny ze směsi různých druhů dřevin, proto mají různé odstíny. Výrobní proces zahrnuje sušení pilin na vlhkost 7-9 %, což jim dává optimální podmínky pro spalování a vysokou výhřevnost. Výsledkem jsou pak dřevěné brikety s nízkou popelnatostí. Díky tomu jsou nejen praktické a účinné, ale také ekologicky šetrné, a to vše za přijatelnou cenu.

Nečekejte až udeří mrazy a vytvořte si zásobu briket. Brikety zakoupíte v naší firmě v Jerlochovicích u Fulneku. Po-Pá: 6-15:30 hod.

Uvedená cena za brikety je včetně 21 % DPH.

Z důvodu velké poptávky doporučujeme nás nejdříve kontaktovat: 731 184 215

Potřebujete brikety dovézt? Při objednávce nad 720 kg nabízíme dopravu za zvýhodněnou cenu. 

 

Při nákupu nad 720 kg Vám nabídneme slevový poukaz na nákup nábytku na našem e-shopu.

  • Home
  • Design Shoptetak.cz