Novinky

Novinka-výroba BRIKET

Nová výroba

Protože se rádi posouváme kupředu, nezahálíme na vavřínech a chceme pro naše zákazníky vždy to nejlepší, začali jsme asi před rokem pohrávat s nápadem výroby bio paliva. Od základu-myšlenky, přes zakreslení plánů, stavby výrobní haly a montáže výrobních strojů, až k zajímavým válečkům slisované dřevní hmoty, které, díky svým přirozeným vlastnostem skvělé výhřevnosti s minimálním odpadem, jsou tolik využívané a žádané při topení v rodinných domcích, chatách nebo třeba krbech.

Dnes již můžeme nabídnout hotový produkt balený v PP pytlích o váze 30 kg, případně na paletě(12pytlů), nebo big bagu, který uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Dřevěné brikety 7Kč/kg

Hledáte účinný, ekologický a ekonomický způsob vytápění? Nechte se přesvědčit kvalitou našich dřevěných briket, které jsou vyrobeny ze stlačených pilin a hoblin.

  

Naše dřevěné brikety jsou vytvořeny ze směsi různých druhů dřevin, proto mají různé odstíny. Výrobní proces zahrnuje sušení pilin na vlhkost 7-9 %, což jim dává optimální podmínky pro spalování a vysokou výhřevnost. Výsledkem jsou pak dřevěné brikety s nízkou popelnatostí. Díky tomu jsou nejen praktické a účinné, ale také ekologicky šetrné, a to vše za přijatelnou cenu.

Nečekejte až udeří mrazy a vytvořte si zásobu briket. Brikety zakoupíte v naší firmě v Jerlochovicích u Fulneku. Po-Pá: 6-15:30 hod.

Uvedená cena za brikety je včetně 21 % DPH.

Z důvodu velké poptávky doporučujeme nás nejdříve kontaktovat: 731 184 215

Potřebujete brikety dovézt? Při objednávce nad 720 kg nabízíme dopravu za zvýhodněnou cenu. 

 

Při nákupu nad 720 kg Vám nabídneme slevový poukaz na nákup nábytku na našem e-shopu.

Šatna jako dominantní prvek

Inovativní a stylově otevřené šatní sestavy PAVLA

     Prostorné a efektivní úložné prostory jsou klíčové pro udržení pořádku ve vašem domě. Když přemýšlíte o tom, jak využít prostor ve svém domově nebo jak přidat estetický prvek do interiéru, otevřené šatní skříně jsou skvělou volbou. Proto jsme navrhli inovativní a stylové otevřené šatní skříně, které splní vaše očekávání.

     Otevřené šatní skříně jsou moderní alternativou k tradičním uzavřeným skříním. Místo skrytého oblečení za dveřmi poskytují otevřené skříně viditelný a přístupný prostor pro uložení oblečení, obuvi a doplňků. Vše vhodně přehledné, uspořádané a ihned po ruce. Spojujeme funkčnost, praktičnost a estetické požadavky zákazníků.

  Nabízíme širokou škálu variant otevřených šatních skříní, které se mohou přizpůsobit vašim potřebám a prostoru. Jejich sestava zahrnuje různé typy skříní, včetně kombinovaných skříní s poličkami, zásuvkových skříní, rohových skříní a šatních skříní nebo skříní vybavených drátěnými koši. Každá varianta je pečlivě navržena s ohledem na funkčnost a estetiku.

     Otevřené šatní skříně přináší několik výhod. První z nich je snadný přístup a přehlednost. Díky otevřenému designu máte všechny vaše věci na dosah ruky a nemusíte se prohrabovat mezi těsně sevřenými dveřmi. To vám ušetří čas a usnadní organizaci.

Další výhodou je estetický prvek, který otevřené šatní skříně přinášejí do vašeho interiéru. Můžete si vytvořit stylizovaný prostor, kde můžete prezentovat své oblíbené kousky oblečení a doplňků.

     Flexibilita a přizpůsobivost jsou další výhody otevřených šatních skříní. Modulární povaha jejich sestavy vám umožňuje vytvořit individuální uspořádání podle vašich potřeb. Můžete kombinovat různé typy skříní a přizpůsobit je rozměrům vašeho prostoru. To vám dává svobodu při navrhování a využití úložného prostoru.

  

  

     Organizace a uspořádání jsou také důležitými výhodami otevřených šatních skříní. Skříně poskytují různé možnosti uložení oblečení, bot a doplňků. Můžete si vybrat skříňky s policemi, zásuvkami, praktickými prádelními koši nebo šatními tyčemi, které usnadní organizaci a udržení pořádku ve vašich věcech.

     Díky své univerzálnosti a všestrannosti jsou otevřené šatní skříně ideální pro různé prostory. Můžete je umístit do chodby, ložnice, dětského pokoje nebo dokonce na půdu, sklep nebo do komory. Díky široké škále variant a rozměrů se můžete přizpůsobit konkrétním prostorovým podmínkám a vytvořit optimální úložný prostor.

  

     Kombinované skříně s poličkami a zásuvkami jsou ideální pro uložení různorodých předmětů, jako jsou boty, doplňky, nebo skládané oblečení. Díky drátěným zásuvkám a osvětlení pod každou poličkou získáte skvělý přehled o svých věcech. Šatní skříně poskytují dostatek prostoru pro zavěšení šatů a košil.

     Rozměry skříní se liší podle typu, aby se přizpůsobily různým prostorům. Od menších variant s rozměry 400x2200x523 mm až po větší varianty s rozměry 800 až 1000x2200x523 mm. Díky této škále možností si můžete vybrat skříň, která dokonale zapadá do vaší chodby, ložnice nebo dětského pokoje.

Kromě toho jsou otevřené šatní skříně vyrobeny z kvalitních materiálů, které zaručují jejich odolnost a dlouhou životnost. Precizní zpracování a pevná konstrukce zajišťují, že vaše oblečení bude v bezpečí a skříně budou sloužit mnoho let.

     Investujte do inovativních a stylových otevřených šatních skříní a přeměňte svůj prostor na funkční, organizovaný a vkusný interiér. Nechte se inspirovat jejich širokou škálou variant a využijte výhod, které otevřené šatní skříně nabízejí.

  

 

Letáček

Vážení zákazníci,

s radostí Vám představujeme nový letáček naší firmy v elektronické podobě ve formátu PDF. Tento letáček představuje stručně naši firmu a obsahuje kontaktní informace na náš zákaznický servis.

Chceme Vám umožnit snadný přístup k našemu letáčku, a proto jsme ho umístili přímo na našich webových stránkách. Pro stažení a prohlížení letáčku ve formátu PDF stačí provést následující kroky:

Navigujte na stránku "Novinky" nebo "Letáček".

Níže najdete odkaz ke stažení letáčku ve formátu PDF. Stačí na něj kliknout a otevře se Vám dialogové okno s možností uložit soubor.

Leták CZ

Vyberte si cílovou složku, kam chcete letáček uložit, a potvrďte uložení.

Jakmile bude letáček stažen, můžete si ho otevřít a prohlédnout. PDF formát vám umožní pohodlně přiblížit, oddálit a listovat stránkami letáčku. Tím budete mít všechny informace na dosah ruky.

Rádi Vám pomůžeme s jakýmkoli dotazem nebo případnou objednávkou. Stačí nás kontaktovat prostřednictvím telefonu nebo e-mailu.

Děkujeme, že jste si vybrali naši firmu a doufáme, že Vás letáček potěší.

S pozdravem,

Zákaznický servis

 

  • Home
  • Design Shoptetak.cz