Rohová lavice jídelní se stolem a štokrlemi - bříza
Kód: 9256Související produkty
Detailní popis produktu
Rohový jídelní set se stolem a taburetkami v dekoru bříza
celkové rozměry rohové lavice: 163,6 x 123,6 cm
výška rohové lavice: 82 cm
výška sedací plochy: 43 cm
hloubka sedáku: 40 cm
rozměry jídelního stolu: 87 x 60 x 75 (š x hl x v)
rozměry taburetků: 31 x 31 x 46 (š x hl x v)
Podrobné rozměry jídelního setu jsou uvedeny na obrázku

Rohová jídelní lavice je zhotovená z odolného 18 mm lamina v dekoru bříza a je olepena ABS plastovými hranami, které zajišťují odolnost a delší životnost. Pohodlí při sezení zajišťuje potahová látka mikrofáze, která je nejen příjemná na dotek, ale také snadno udržovatelná.
Flexibilitu umístění zajišťuje množnost sestavení rohového dílu buď na levou, nebo pravou stranu, což činí rohovku univerzálně použitelnou pro různé uspořádání interiéru.
Součástí jídelního setu je také praktický jídelní stůl a dva jednoduché taburety, které doplňují celkový vzhled. Lavice disponuje úložným prostorem, který je ideální pro uschování různých předmětů a udržení pořádku ve vaší jídelně.
Nabízíme širokou paletu dřevěných dekorů, mezi kterými si jistě vyberete ten pravý, který bude ladit s vaším interiérem. Navíc si můžete potahovou látku rohové lavice zvolit ve vzorovaném nebo jednobarevném provedení, dle vašeho osobního vkusu a stylu.
Tato rohová lavice je v dekoru bříza/alova hnědá. Jde o posledník kus. Čalounění je možno vyměnit za jiné barvy (bordo, šedá, zelená, béžová, černá).
Nábytek je dodáván v rozloženém stavu spolu s detailním manuálem pro jeho montáž, který je rovněž dostupný ke stažení zde v souborech.
Jako český výrobce se specializujeme na výrobu a prodej produktů, které si sami vyrábíme. Náš nábytek je ČESKÝ nábytek.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytek do jídelny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| ? Dekor: | bříza |
| rozměr stolu: | 87x60 cm |
| celkové rozměry lavice: | 164 x 124 cm |
| výška sedací plochy: | 42 cm |
| rozměr stolu: | 87 x 60 cm |
| výroba: | ČR |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

