Válenda s úložným prostorem Senior 90x200 bez čela
Kód: 5745/BUK2 5745/ORE2 5745/DUB8 5745/BUK4 5745/ORE4 5745/DUB10 5745/BUK5 5745/ORE6 5745/DUB12 Zvolte variantuSouvisející produkty
Kvalitní noční stolek s šuplíky do ložnice. Rozměry jsou 50x40x35 cm
Moderní komoda vyrobená z kvalitního 18 mm lamina. 90 x 120 x 35 cm (v x š x hl) Nabízíme Vám na výběr z mnoha druhů lamin. Doprava až k Vám domů zdarma.
Moderní polička s bezdotykovým LED osvětlením s možností ztlumení. Různé délky police 60-200 cm.
Čalouněné nástěnné panely jako moderní doplněk interiéru. Dodáváme více tvarů a velikostí.
Elegantní noční stolek do ložnice s moderními kovovými podnožkami s rozměry 41x52x35 cm
Klasické froté napínací prostěradlo 200 x 90 cm s všitou gumou určené na matrace do výšky 25 cm. Je vyrobeno z kvalitní bavlněné příze (80 %) v kombinaci s polyesterem (20 %)...
Kvalitní noční stolek do ložnice v moderním designu o rozměrech 50x40x35 cm. Nabízíme Vám ho na výběr z mnoha barevných variant.
Detailní popis produktu
Válenda s úložným prostorem Senior s boxspringovou matrací
rozměry lehací plochy: 200x90 cm
výška lehací plochy: 52 cm
nosnost: 120 kg
matrace: pružinová - boxspring.
rošt: DTDS deska
bez čel
Pohodlná a praktická válenda Senior nabízí lehací plochu o rozměrech 200x90 cm. Válenda disponuje velkým úložným prostorem pod celou plochou válendy, což umožňuje efektivní uložení ložního prádla nebo jiných potřeb. Součástí válendy nejsou čela, ale nabízíme také válendu Senior s čely. Nebo můžete místo čela použít naše čalouněné nástěnné panely s kterými si vytvoříte osobní oázu klidu a pohodlí.

Čela válendy, vyrobená z 18 mm silného lamina a opatřená odolnými plastovými hranami, mají výšku 29 cm a pro snadnou instalaci se připevňují ke zdi pomocí robustního kování a hmoždinek. Je důležité poznamenat, že čela nelze umístit volně do prostoru.

Odolnost a komfort jsou zajištěny díky použití kvalitního lamina pro základ válendy a kombinaci pružinové matrace s pevným roštem pro lepší podporu během spánku. Potah z 100% polyesteru (PES) je navíc zpevněn prošitým rounem, což přispívá k dlouhodobé odolnosti a pohodlí. Matrace je navíc konstruována tak, aby dokázala snést zatížení až do 120 kg. Nezapomínejte, že si můžete k válendě vybrat také odpovídající prostěradlo.
Pro ještě osobnější dotek nabízíme možnost individuálního výběru z našich variant lamina a potahových látek, aby jste si mohli přizpůsobit vzhled válendy svému interiéru a osobnímu stylu.

Válenda je dodávána v rozloženém stavu, což usnadňuje transport a odnos k vám domů. Kompletní balení obsahuje podrobný montážní návod a nezbytné kování, vše pečlivě zabaleno do jednoho balíku pro maximální pohodlí při sestavování.
Potřebujete prostor pro odložení drobných věcí? Nabízíme noční stolky různých výšek a v širokém spektru dekorů lamina.
Pokud potřebujete, návod je k dispozici i v elektronické podobě v naší sekci soubory ke stažení, aby vám neunikl žádný důležitý krok při montáži.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Válendy s úložným prostorem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvolte variantu |
| ? Dekor: | buk, dub sonoma, ořech |
| ? Barva čalounění nábytku: | béžová, bordó |
| ? rozměr lehací plochy: | 90x200 cm |
| úložný prostor: | ano |
| Vlastnosti produktu: | pelest s matrací |
| rozměr postele: | 200x90cm |
| výška lehací plochy: | 52 cm |
| nosnost: | 120 kg |
| výroba: | ČR |
Robustní válenda Bimbo s matrací a úložným prostorem. Pevný kovový rám s roštem Doprava zdarma.
videonávod k sestavení válendy Senior bez čela
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Ovládací prvky výpisu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

