Postel s úložným prostorem Kongo 140x200 cm-VÝPRODEJ
Kód: 9253/ANT/MEG4Detailní popis produktu
Postel Kongo 140x200 cm
Postel byla smontována pro nafocení a opět rozložena a zabalena. Může nést známky montáže, nemá vliv na funkci a vzhled postele. V nabidce je pouze v kombinaci dekoru antracit a Mega 30 šedá.

rozměr lehací plochy: 140x200 cm
celkové rozměry: 145 x 213 x 90 cm (š x hl x v)
výška lehací plochy: 50 cm
nosnost: 2 x 110 kg (za příplatek 2 x 130 kg)
matrace: z PUR pěny
rošt: lamelový
úložný prostor: ano
V nabídce máme také další dekory postele Kongo 140 nebo užší postel Kongo 120x200 cm.

Postel je vyrobena z 18 mm lamina a olepena ABS plastovou hranou. Tím nabízí stabilitu a pevnost, kterou očekáváte od kvalitního nábytku. Vysoké čelo postele ochrání vaši stěnu a z celé postele udělá dominantní prvek vaší ložnice. Můžete se pohodlně opřít a užít si čtení nebo sledování oblíbených filmů. Dřevěné nožky jsou nejen estetické, ale také zajišťují lepší cirkulaci vzduchu pod postelí a jejich výška je 3,6 cm.
Úložný prostor pod celou plochou postele poskytuje dostatek místa pro peřiny, sezónní oblečení nebo věci, které potřebujete mít po ruce. Vaše ložnice tak bude vždy vypadat organizovaně a útulně.
Pevný dřevěný rám s lamelami zajišťuje pevnost celé postele a cirkulaci vzduchu mezi lamelami. V kombinaci s kvalitní matrací vám tato postel zajistí hluboký a kvalitní spánek. Z této postele se vám již nebude chtít vstát.
Základní matrace z PUR pěny poskytuje pohodlí a podporu, kterou potřebujete. Pro náročnější nabízíme možnost taštičkové matrace za příplatek, a to vše v několika barevných provedeních, které ladí s vaší postelí.
Chtěli byste k této posteli matraci, kterou můžete kdykoliv vyměnit? Podívejte se na naši postel Kongo 2 a vyberte si k ní matraci dle svých představ.
Vysoké čelo postele ochrání vaši stěnu a z celé postele udělá dominantní prvek vaší ložnice. Můžete se pohodlně opřít a užít si čtení nebo sledování oblíbených filmů.
K posteli Kongo si můžete dokoupit noční stolek, skříně nebo komody ve stejných barvách, čímž vytvoříte stylový a zároveň útulný interiér.
Nepřestávejte snít, začněte jednat
Jsme česká firma s dlouholetou tradicí ve výrobě nábytku. Naše zboží rozvážíme po celé České republice, ale také na Slovensko a do Německa. Vyrábíme nábytek na moderních strojích a dbáme na vysokou kvalitu našich výrobků. S touto postelí získáte nejen komfortní a stylový kousek do vaší ložnice, ale také spolehlivý produkt od ověřeného českého výrobce.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele s úložným prostorem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Dekor: | antracit |
| ? Barva čalounění nábytku: | šedá |
| ? rozměr lehací plochy: | 140x200 cm |
| úložný prostor: | ano |
| Vlastnosti produktu: | pelest s matrací |
| rozměr lehací plochy: | 200x140 cm |
| celkový rozměr postele: | 90 x 145 x 213 cm |
| výška lehací plochy: | 50 cm |
| nosnost: | 2x110 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
