Čalouněná postel s úložným prostorem Andre 140x200cm
Kód: 124/SEDDetailní popis produktu
čalouněná postel ANDRE s kovovým čelem
rozměr lehací plochy: 200 x 140 cm
výška lehací plochy: 47 cm
Čalouněná postel s úložným prostorem s kvalitní matrací z PUR pěny - výška 11cm. Polohovací postel lze polohovat pod hlavou 5-ti různými polohami. Postel má prošívanou horní pelest tepelným rounem. Nosnost postele je max. 2x80kg. Postel má moderní kovové čelo, které přidá posteli na modernosti a velikosti.
Součástí jsou také odpovídající kovové nožky a 2 polštářky.
Rozměry čela jsou: 87x141cm.
Velký úložný prostor pod celou plochou postele.
V nabídce pouze černé provedení se šedými květy. Poslední kus!
Nábytek dodáváme s podrobným návodem na jeho sestavení (naleznete také v souborech ke stažení).
Platba hotově při dovozu, záruka 24 měsíců.
Doba dodání je přibližně 3 až 15 pracovních dnů. Před dovozem Vás budeme telefonicky informovat o termínu dodání. Řidič Vám pomůže vyložit zboží z auta, ale jelikož jezdí sám, nemůže Vám pomoci s výnosem do domu. Nezvládne to z fyzických ani časových důvodů. Děkujeme za pochopení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Postele s úložným prostorem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Barva čalounění nábytku: | černá, šedá |
| ? Materiál čalounění: | mikrofáze |
| ? rozměr lehací plochy: | 140x200 cm |
| úložný prostor: | ano |
| Vlastnosti produktu: | pelest s matrací |
| výška lehací plochy: | 47 cm |
| nosnost: | 160 kg |
| výroba: | ČR |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
