Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
5193 hodnocení
5
4918x
4
164x
3
46x
2
20x
1
45x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
IV
Iva Vyoralová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.3.2026
Ano, jsem moc spokojena. Uz jsem nakoupila vicekrat, i na zakazku. Velka spokojenost
EG
Emilie Gerhardtová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.3.2026
MS
Marie Schwarzová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.2.2026
HM
Helena Medková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.2.2026
ZK
zdenek krajcar
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.2.2026
VZ
Věra Zachariášová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.2.2026
Nevím, ještě není sestavená.dodani v pořádku
HM
Helena Macounová
Hodnocení obchodu je 2 z 5 hvězdiček.
|
21.2.2026
Nejsem ,2x změněný termín dodání ,ještě víc jak hodinové zpoždění ,špatné šrouby(ztržené závity),spí na tom dítě a postel vrže.Postel nám vyložili asi tak 50m od vchodu bez pomoci(i když byla slíbená).Nemít zaplacenou pomoc ,tak nevím jak by skoro 70 letá baba to odnesla do domu ,
LP
Lucie Paverová
(Administrátor)
26.2.2026
Dobrý den, paní Heleno,
velice nás mrzí, že Vaše zkušenost s naším produktem i službami nesplnila Vaše očekávání. To rozhodně není standard, o který usilujeme.
Co se týká změny termínu dodání – omlouváme se za komplikace, které byly způsobeny neočekávanou poruchou přepravního vozidla. Chápeme, že opakovaná změna termínu je velmi nepříjemná, a je nám líto, že Vás to takto zasáhlo.
K otázce pomoci s vynesením – přepravní službu zajišťuje externí dopravce a pomoc s vynesením zásilky je bohužel na individuální domluvě přímo s řidičem.
Co se týká vadných šroubů a vrzání postele – to je pro nás zásadní, protože kvalita a bezpečnost našich výrobků je na prvním místě. Budeme Vás kontaktovat soukromou zprávou, abychom zjistili, které konkrétní šrouby jsou poškozené, a obratem Vám zašleme nové. Rádi Vám také poradíme s odstraněním vrzání, případně celou situaci vyřešíme k Vaší plné spokojenosti.
Ještě jednou se omlouváme za veškeré nepříjemnosti a děkujeme, že jste nám dala vědět. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá.
I
Ilona
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.2.2026
Nejsem. Na hrubo zpracovaný úložný prostor gauče, špinavý stejně jako polštáře. Důvod proč se rozkládací gauc rozjíždí nikdo moc neřešil. Až po dvou reklamacich jsem zjistila,že vada je ve sklápěcí části, protože je do oblouku místo rovně. To už ale bylo pozdě něco řešit. O dovozu a příp. odvozu, to už je samostatná kapitola. Plaťte a ještě si to odnesete sami!
LP
Lucie Paverová
(Administrátor)
26.2.2026
Dobrý den, paní Ilono,
děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že s pohovkou nejste spokojená, a rádi bychom uvedli na pravou míru průběh celé reklamace.
Vaši reklamaci jsme řešili hned od prvního kontaktu. Společně jsme si vyměnili více než 15 e-mailů a celou záležitost jsme probírali i telefonicky. Pečlivě jsme prověřovali rozměry, včetně vyfrézovaných otvorů, a hledali jsme příčinu problému. Není tedy pravda, že by se Vaší reklamací nikdo nezabýval.
Co se týče znečištění úložného prostoru a polštářů – tuto informaci jste nám bohužel v průběhu naší vzájemné komunikace nesdělila, a proto jsme na ni nemohli nijak reagovat.
V rámci řešení jsme Vám dodali nový díl pohovky a zároveň jsme Vám poskytli slevu ve výši 10 % z ceny produktu. Rovněž jsme Vám nabídli možnost vrácení zboží v zákonné 14denní lhůtě, kterou jste však nevyužila.
K otázce dovozu – nový díl jsme Vám po vzájemné domluvě dovezli až domů a náš řidič Vám ho vynesl přímo do bytu, což je služba nad rámec našeho standardu. Zároveň bychom rádi zmínili, že jsme Vás předem požádali o přípravu původního dílu k vyzvednutí, ten ale bohužel připravený nebyl.
Věříme, že jsme z naší strany udělali maximum pro to, abychom Vaši situaci vyřešili.
PM
Petr Machacek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.2.2026
SH
Simona Hejna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2026
DR
Dalibor Rozsevac
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2026
PB
Petr Bříza
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.2.2026
Všechno proběhlo v pořádku Je to super jsem spokojen doporučuji
VŠ
Veronika Šebková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.2.2026
Velmi spokojená, spolehlivost vysoká kvalita ceny jsou skvělí až budu něco potřebovat tak si objednám v tomto obchodě
PR
Petr Moláček Riva
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.2.2026
PC
Pavlína Charčenko
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.2.2026
RM
Renata Moravcová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.2.2026
MŠ
Marek Šedivý
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.2.2026
KS
Klára Seiterová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.2.2026
MR
Míla Rajkovová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.2.2026
JB
Jaroslava Bednářová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.2.2026
Pěkné a kvalitní zpracování, rychlé dodání zboží doporučuji všem
